My Minigolf  MINIGOLF IS COMING HOME  ...skutečně můj minigolf 

POVRCH
Povrchy pro MyMinigolf

Příklady povrchů pro MyMinigolf:

Minigolf na trávě (Grass)

Golfplatz2.jpg

Stačí jakýkoli upravený trávník a Vaše zahrada, park či hřiště jsou připraveny stát se Vaším vlastním minigolfovým hřištěm. Se sety MyMinigolf  proměníte rázem  každou  travní plochu ve Váš green a zábava může začít. Hru si tak užijete s přáteli u grilování, na firemních open-air akcích nebo jako hosté venkovní restaurace, penzionu či hotelu.

icon_flag_en.gif Straight after cutting the grass with your lawn-mower your "green" is ready to become your personal Minigolfcourse. From now on Minigolf can be played on any grass-surface such as the lawn in your garden or the park down the road...

icon_flag_de.gif Jede frisch gemähte Rasenfläche eignet sich zum Minigolf spielen. Wichtig ist wie beim Golf üblich das "Green" auch richtig zu lesen. Minigolf spielen kann man von nun an im eigenen Garten, in der Grünanlage oder im Freibad.

Minigolf na asfaltu (Asphalt)

 MyMinigolf na asfaltu

MyMinigolf se velmi dobře hraje na asfaltovém a betonovém povrchu. Míček se pohybuje  snadno a rychle. Díky tomu mohou být překážky hrány z větší vzdálenosti. K úspěšnému zdolání překážky či jamky se doporučuje nejdříve přiblížit pomocným úderem. Se sety MyMinigolf nyní můžete hrát opravdu kdekoli chcete: na ulici, chodníku, parkovišti, v hale, či garážích …na každé rovné ploše.

icon_flag_en.gif The 9 hole Minigolfcourse can be played extremely well on tarmac or concrete surfaces. The ball rolls far and easy, handicaps can be played from further away. First of all you try to get closer to your obstacle and than putt the end-Hole. From now on Minigolf is wherever you like... out in the street, on the pavement, in the parking lot or on any level surface.

icon_flag_de.gif Das 9 Loch Minigolf Set kann besonders gut auf allen Asphalt- und Betonflächen gespielt werden. Der Ball rollt besonders leicht und weit. Dadurch können die Hindernisse auch aus grösserem Abstand angespielt werden. Minigolfspielen kann man von nun an auf der Strasse, dem Gehweg, dem Parkplatz...

Minigolf na kobereci (Carpet)

MyMinigolf na koberci

Koberec je pro minigolf ideální hrací povrch. Míček jede tiše a hladce. S MyMinigolf si klidně zahrajete u Vás doma v obýváku, ve Vaší kanceláři či zasedačce. Překážky a jamky můžete rozmístit v různých místnostech a vytvořit tak zajímavé a rozlehlé hřiště s možností hrát o nábytek a stěny. Pokud je v místnosti málo místa napojte překážky hned za sebe. Dopřejte si minigolf doma s přáteli, v práci s kolegy a partnery, nebo Vašim hostům.

icon_flag_en.gif Play minigolf on the carpet in your home or at the office. The ball rolls quietly and smoothly. You could even place the obstacles in different rooms. If you run-out of space, then set-up obstacles one-after-the-other. Play at home or at work, anytime you like.

icon_flag_de.gif Auf dem Teppichboden Zuhause oder im Büro kann natürlich auch Minigolf gespielt werden. Der Ball rollt besonders leicht und präzise. Die Hindernisse können je nach Größe der Räumlichkeiten in entsprechendem Abstand und auf mehrere Räume verteilt aufgestellt werden. Bei Platzmangel wird einfach Bahn für Bahn nacheinander aufgebaut und gespielt. Minigolfspielen ist von nun an völlig unabhängig von Wetter, Tages- oder Jahreszeit. Jetzt kann man es auch in der Wohnung, im Haus, im Büro oder in der Firma spielen.

Minigolf na plovoucí podlaze a parketách (Laminate floor, Parket)

MyMinigolf na parketách

Minigolfový míček jede na parketách nebo plovoucí podlaze mimořádně hladce a rychle. Jakákoli místnost se během chvíle promění v minigolfové hřiště. Rozmístěte překážky s ohledem na tvar místnosti a můžete začít hrát. Nezapomeňte, že i nábytek a stěny se mohou stát součástí Vašeho hřiště. Indoor minigolf se stane vítanou změnou v polední pauze nebo skvělou zábavou doma.

icon_flag_en.gif The minigolf balls roll particularly smooth and far when played on parket or laminate floors. You can turn any room immediately into a minigolfcourse. Place the obstacles according to the shape or plan of the room and away you go. The indoor minigolf course will become a welcome alternative for your lunch-break or for great fun at home. Anytime.

icon_flag_de.gif Besonders leicht und weit rollen Minigolfbälle auf Parkett- und Laminatböden. Jeder Raum wird im Handumdrehen zum Minigolfplatz. Die einzelnen Hindernisse werden entsprechend den Raumverhältnissen positioniert und schon geht`s los. Der Indoor - Minigolfplatz wird zur willkommenen Abwechslung für die Mittagspause oder zum Spielspass Zuhause.

Minigolf na ledu a sněhu (Ice and snow)

LED2.jpg

Napadlo by Vás někdy hrát minigolf na zamrzlé řece? Proč by jste si nezahráli Vaší oblíbenou hru i v zimě. S MyMinigolf to není žádný problém. Stačí najít pokud možno rovnou zmrzlou plochu, ideálně led, a zábava může začít. Nerovnosti povrchu, převýšení  a boule mohou vytvořit zajímavé přírodní překážky a hřiště. Vaší sadu si užijete po celý rok od jara do zimy, venku, uvnitř, s přáteli, zákazníky nebo hosty. Kdykoli a kdekoli… to je na MyMinigolf nejlepší. Bavte se s námi.

NzU4M2Z